,

Xiaomi Mi Router – Ruter xiaomi

Xiaomi

4,900L

XIAOMI MI ROUTER – RUTER XIAOMI

Xiaomi MI AX1800 është një router standard WI-Fi 6, i cili zvogëlon ndjeshëm vonesën e rrjetit.

Routeri operon në dy breza: 5GHz (1201Mbps) dhe 2.4Ghz (574Mbps), dhe teknologjitë e përparuara si OFDMA dhe MU-MIMO ndihmojnë me skenarë me dendësi të lartë.

Pajisja gjithashtu ka shumë funksione të tilla si krijimi i VPN, kontrolli LED, aftësia për të krijuar një rrjet Wi-Fi për te ftuarit dhe shumë më tepër.

Pajisja është ideale për ata që janë në kërkim të një router-i me një diapazon më të gjatë.

Mundësuar nga CPU me 4 bërthama Qualcomm dhe NPU me një bërthamë, sistemi mund të funksionojë më mirë se konkurrentët e tij falë NPU.

Router AX1800 krijon rrjetin MESH, duke u lidhur me pajisjet e tjera MI WIFi 6.

Ky model spektakolar ju lejon të kombinoni disa routerë në të njëjtën kohë për të krijuar një wifi rrjetë në shtëpi.

Me të, ju do të arrini shpejtësi transferimi deri në 1800Mbps, është një nga modelet më të fuqishëm.

Me aftësinë për të zbuluar automatikisht pajisjet e reja dhe për të qenë në gjendje të lidheni me to pa ndonjë problem, kjo do t’ju lejojë të krijoni një rrjet wifi.

SKU: Ruter-xiaomi Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat