, , ,

Pastrues per poret e fytyres – Comedo Suction – Pajisje Pastrimi

Comedo Suction

Rezultat i garantuar

Fytyre e bukur dhe e shendetshme

Cmim i arsyeshem

Per femra dhe meshkuj

2,990L

Pastrues per poret ne fytyre – Comedo Suction

Pastrues per poret e fytyres – Pajisje Pastrimi per fytyren – Comedo Suction

Pajsije per pastrimin e poreve te fytyres, metode revolucionare per pastrimin e poreve, pa substanca kimike.
Largoni pikat e zeza dhe pastroni poret me teknologjine me te fundit. Nese lekura juaj eshte e mbushur me pucra te bardha dhe te zeza. te cilat mendoni se eshte e pamundur ti pastroni ne shtepi. Ne kemi zgjidhjen e duhur per ju.
Me pare kjo pajisje perdorej ne sallone bukurie tashme ka ardhur koha te perdoret dhe ne shtepi.
Pastron fytyren ne menyre te sigurte, pa pranine e kimikateve te cilet e demtojne ate. Lehtesisht heq papastertite, yndyren e tepert dhe qelizat e vdekura te lekures te cilat bllokojne poret.

Forcon lekuren dhe i jep nje pamje te rinuar. Rekomandohet te perdoret nga femrat dhe nga meshkujt.

Cilesimet e saj | Comedo Suction | Pajisje pastrimi per fytyren 

  • Pastrues per poret e fytyres
  • Eleminon pikat e zeza
  • Zvogelon dhe zhduk poret
  • I pajisur me vakum
  • Terheq butesisht lekuren per te aktivizuar qarkullimin e gjakut
  • Jep pamje rinore
  • Mban lekuren e paster te bute dhe plot shkelqim

Blerje online ne Ibuy.al | Dyqani juaj ne cdo kohe!

SKU: L315-pastrues per poret e fytyres-comedo suction Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Comedo Suction

LLoji

Pastrues fytyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat