,

Adaptor makine – Aliens Remax Car Quick Charger Bli Online


Specifika

Brandi: Remax -Aliens

Modeli :RCC-208

Material i cilesise se larte ABS + PC

Shpejtesia e karikimit: 3.4 A

Dimensionet :60 x 22 x 22 mm

790L

Adaptor makine – Aliens Remax Car Quick Charger Bli Online

Adaptor makine – Aliens Remax Car Quick Charger Bli Online

  • Karikoni 2 paisje/tableta/smartphone ne te njejten kohe
  • Pershtatet me cdo lloj automjeti
  • Ne permasa te vogla, praktik dhe komod
  • Nuk ze hapesire
  • Me ekran qe tregon voltazhin, duke e mbrojtur baterine e makines suaj. Mund te kontrollni gjithmone voltazhin fale ekanit LED
  • KUJDES! Vlera 11.5 eshte shume e ulet – vlera 13.2 eshte nomale ndersa vlera 14.5 eshte shume e larte
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
  • Me dy porta USB

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor makine-aliens-remax Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat