,

Apple Macbook Charger – Karikues origjinal per macbook

Apple

Origjinal

Shpejtesi maksimale

Bateri qe zgjat

Super cmim

5,990L

Apple Macbook Charger A1401

Apple Macbook Charger – Karikues origjinal per macbook

Perputhshmeri universale, eshte i projektuar te perputhet me Laptop Macbook Pro 15inch dhe 17inch dhe modele MB990, MB991, MC118, MC700, MC724, MC374, MC375, MD101, MD102, MD313,pershtatet A1297, A1290, A1296, A1260, A1229, A1226, A1211, A1151.

Shpejtesi e larte karikimi dhe i sigurte. Komponentet e qarkut inteligjent te furnizimit me energji elektrike. Karikim i shpejte dhe efikas siguron sistem mbrojtje nga qarku i shkurter, mbinxehja dhe mbi ngarkimi me rryme elektrike.

For Apple MacBook Pro series of 15-inch and 17-inch
MacBook Pro (15-inch, mid- 2012), MD103 MD104
MacBook Pro (15-inch, late 2011), MD318 MD322
MacBook Pro (17-inch, late 2011), MD311
MacBook Pro (15-inch,early 2011), MC721 MC723
MacBook Pro (17 inch,early 2011), MC725
MacBook Pro (15-inch, mid-2010), MC371 MC372 MC373
MacBook Pro (17-inch, mid-2010), MC024

Cilesimet kryesore | USB Power Adapter | Karikues origjinal per Macbook

  • Karikues Apple per macbook
  • Super i shpejte dhe i sigurte per perdorim.
  • I vogel, i lehte, nuk ze vend
  • Dizenjuar nga gjigandi Apple
  • Përdoret për mbushjen e pajisjeve të ndryshme të Apple si: iPhone, iPad, iPod
  • Ideal per ne shtepi apo zyre teper i lehte per tu mbajtur dhe ne canten tuaj.Blerje ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: H-A1401 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

White

LLoji

Karikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat