,

DVBT2 4k 009 HDMI OPENBOX Dekoder tokesor


1,900L

DEKODER TOKESOR  DVBT2

Suporton YouTube, IPTV, Megogo,lidhje wifi, RSS. Aftesi per te pare programe televizive me definicion te larte FULL HD 1080p.

Dekoder marres TV dixhital OPENBOX DVB 009 per shikimin e kanaleve dixhitale tokesore.

Riprodhimi dixhital i videos FULLHD 1920×1080, audio me cilesi te larte, suport per shikimin e YouTube dhe IPTV duke perdorur lidhje wifi.

Instalim i shpejte dhe i lehte, kerkim automatik dhe manual i kanaleve, kontrolli prinderor, lista e kanaleve te preferuara etj.

Specifikat :

-Nr i kanaleve: 999

-Formatet e suportuara: MP3, WMA, JPEG, BMP, AVI, MKV

-Furnizimi me energji elektrike: 50Hz 100-240V

-Dalja e sinjalit audio-video: HDMI, RCA, Audio dixhitale

-Zeri: 2 kanale stereo

-Konsumi i energjise: 10 W


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232339 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Dekoder tokesor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat