,

Gulflower Eyeshadow – Palete per syte


1,290L

GULFLOWER EYESHADOW – PALETE PER SYTE 

Nuanca me permbajtje mat, ne ngjyrat e tokes te cilat zgjasin per ore me rradhe  pa e humbur efektin e tyre.

Falë pigmentit të tij intensiv, ai ka një tipar të përhershëm për 24 orë.

Dizajn kompakt dhe praktik, i pajisur dhe me nje pasqyre ne brendesi te paletes.

Mund ta merrni me vete kudo dhe do te keni perhere nje look te kuruar fale kesaj palete.

Permasa 25x 18 cm.

Pershtaten mjaft mire me ngjyrat e stines dhe krijojne perzierje fantastike me njera-tjetren.

Perfekte per plotesimin e make upit tuaj ditor apo ne raste te vecanta. 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: eyeshadow-palete Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat