, ,

Merrycolor – Eyeshadow palette

merrycolor

1,950L

MERRYCOLOR – EYESHADOW PALETTE

Nje palete per syte e cila permban te gjitha ngjyrat qe ju duhen per plotesimin e look-ut tuaj.

Zbuloni aftesite tuaja krijuese me kete larmi ngjyrash dhe nuancash.

Nuanca te panumerta qe fillojne nga me te lehtat, tek ngjyrat e tokes dhe deri tek ato me te erretat. Palete profesionale per nje look perfekt.

Dizajn kompakt dhe praktik,qe mund ta merrni me vete kudo dhe do te keni perhere nje look te kuruar fale kesaj palete.

Perfekte per plotesimin e make upit tuaj ditor apo ne raste te vecanta. 

Ngjyrat pershtaten ne menyre perfekte me cdo lloj lekure dhe zgjasin per ore te tera.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: eyeshadow-palete-merrycolor Kategori: , ,
brands

merrycolor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat