, ,

Shkelqyes per buzet Kylie Cosmetics – Lip Gloss Online

Kylie Cosmetic

SHKELQYES BUZESH KYLIE COSMETIC – LIP GLOSS

CILESITE

Ushqen dhe hidraton buzet

Ngjyra intense

Efekt voluminoz

Shkelqim natyral

Vitamine E dhe perberes natyrale

Me e kerkuara ne bote – Kylie Cosmetics

1,400L

Shkelqyes per buzet Kylie Cosmetics – Lip Gloss Online

Shkelqyes per buzet Kylie Cosmetics – Lip Gloss Online

  • Efekt shkelqyes dhe voluminoz
  • Perzierja e vitamines E me perberes te tjere natyrale, hidraton buzet dhe u jep atyre butesi maksimale
  • Formuala e ketij shkelqyesi me perberes natyrale i ben buzet te duken me te plota dhe voluminoze
  • Siguron teksture te lehte dhe jo ngjitese e cila u jep buzeve nje shkelqim natyral, ndryshe nga shkelqyesit e tjere
  • Ushqen buzet ne thellesi dhe u jep atyre nje efekt te ngrire
SKU: M-shkelqyes per buzet-Kylie Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
color

Dirty Peach, Kourt K, Leo, Love Bite, Pumpkin, Spice, True Brown K

brands

Kylie Cosmetic

LLoji

Shkelqyes buzesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat