, ,

Professional Makeup – Eyeshadow palette

Dodo girl

1,200L

EYESHADOW PALETTE ME 22 NUANCA

Ka  nuanca me  përmbajtje shkelqimi   dhe mat.

Falë pigmentit të tij intensiv, ai ka një tipar të përhershëm për 24 orë.

Siguron kalime të ndritshme.

Përmban ngjyrat e vjeshtëspalete per syte blerje online ibuy al

Nuk shkakton pluhurosje falë strukturës së tij të mëndafshtë.

Ekziston 1 furçë per perhapjen e tyre.

Permasat: 11 x 18 cm.

 

 


Bli lire dhe mire- Bli ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010044 Kategori: , ,
brands

Dodo girl

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat