,

Injector Adapter PoE TP-Link ne shitje online

TP-LINK

2,200L

INJEKTOR ADAPTER POE TP-LINK NE SHITJE ONLINE 

Injektori PoE Splitter TL-POE10R përputhet plotësisht me standardin IEEE 802.3af dhe mund të punojë me të gjithë PSE (Pajisjet e Burimit të Energjisë)  për të dhënë rrymë të drejtpërdrejtë 12V, 9V ose 5V atje ku nuk ka linjë elektrike ose dalje, ku dëshironi të rregulloni pajisje të tilla si AP, Kamera IP ose IP Telefon, etj.

Jep energji deri në 100 metra. Furnizim opsional 12V DC 9V DC ose 5V.

Pajisja nuk kerkon konfigurim dhe kjo e ben me te lehte montimin.

PoE Splitter TL-POE10R përputhet plotësisht me IEEE 802
Ky injektor krijon një performancë të jashtëzakonshme dhe të përparuar me valë, duke e bërë atë ideale për transmetimin e videos HD, apo dhe lojëra në internet.

 

SKU: Injektor-adapter Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

TP-LINK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat