, ,

Mbajtese magnetike MagSafe Iphone 12


1,500L

MBAJTESE MAGNETIKE MAGSAFE IPHONE 12

Projektuar posaçërisht për karikues magnetik  wireless.

Rregullimi me shumë kënd sipas komoditetit tuaj.

Vrimat majtas dhe djathtas janë të dizajnuara për akses të lehtë në çdo kohë.

Baza është metal i pastër, mbështetës i qëndrueshëm pa rreshkitje.

Shmangni fishat dhe rremujat qe krijohen nga karikueset e zakonshem.

Dizajn elegant dhe portativ te cilin mund ta merrni kudo qe ju duhet me vete.

Specifika

Materiali: Aliazh alumini

Pesha neto: 88g  

Madhësia e produktit:  126x68x18mm


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Mbajtese magnetike MagSafe Iphone 12 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat