,

Samsung S5350 Original Battery – Rechargeable Battery


590L

Samsung S5350 Original Battery

Samsung S5350 Original Battery – Rechargeable Battery

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung S5360 dhe Samsung S5380
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 900mAh
SKU: bateri-samsung-SS5350 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat