,

Caj per dobesim – Turbo Slim Organic Tea Online


  • Dobeson brenda nje kohe te shkurter
  • Stabilizon tensionin e gjakut(hipertensionin)
  • Largon gazrat nga zorret
  • Largon rrezikun e hemoroideve,
  • Ideal per personat qe konsumojne ushqime te shpejta dhe te pashendetshme
  • Ndihmon per kapsllekun
  • Mbron trupin nga pranimi i acideve,
  • Largon toksinat qe shkaktojne fryrje te stomakut
  • Liron ajrin nga stomaku

1,050L

Caj per dobesim – Turbo Slim Organic Tea Online

Caj per dobesim – Turbo Slim Organic Tea Online

Dobesohuni brenda nje kohe te shkurter dhe shendetshem

Turbo Slim Organic shkakton humbjen e peshes ne menyre te shendetshme pa efekte anesore duke eleminuar shume probleme qe sjellin shtimin ne peshe dhe efektet negative

Permbajtje 100 % bimore – sinamek, anason, trendafil i eger, kopra e eger, hithra, gjethe mente, bishtamith, gjethe funde, kamomil, rozmarine, lule qumshtore

Perdorimi: Rekomandohet te konsumohet 2 here ne dite 15 minuta para buke

Shtoni nje luge caji me pluhur nga Turbo Slim ne nje gote kos 100ml

Perziheni mire 2-3 minuta dhe konsumojeni

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Caj per dobesim - Turbo Slim Organic Kategori: ,
LLoji

Caj

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat