,

Dance Car – Makine loder e kuqe


1,390L

DANCE CAR – MAKINE LODER E KUQE 

Makine sportive garash per femije. Nje dhurate ideale per femijet ne moshen mbi 2 vjec. 

 Hap deren automatikisht, kur has ne pengese ndryshon drejtimin e udhëtimit. 

Punon me drita dhe muzike, me 3 bateri AA 1.5V.car toy shop online ibuy al

I prodhuar  nga material plastike miqesore me mjedisin, jo toksik rezistent ndaj goditjeve apo gervishtjeve.

Ngjyrat e gjalla stimulojnë zhvillimin vizual.

Makine loder me detaje unike për vogelushet  qe duan makinat. 

 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010062 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat