,

HTC M8 One Mini Battery New – Bateri Rezerve 2100 mAh


Brandi: HTC

Modeli: M8 On

Materiali ekologjik/jotoksik

Lloji i baterise: Li – ion

Kapaciteti: 2100 mAh

1,090L

HTC M8 One Mini – Battery

HTC M8 One Mini Battery New – Bateri Rezerve 2100 mAh

HTC M8 One Mini mund te perdoret si bateri rezerve ose zevendesuese per telefonin tuaj. Nderkohe qe ju karikoni baterine ekzistuese mund te perdorni HTC M8 One Mini dhe anasjelltas. Ne kete menyre telefoni juaj do te jete gjithmone plot dhe ne dispozicion per te gjithe diten.

Ajo ofron performance te besueshme dhe afatgjate, cilesi kjo qe certefikohet nga ROHS, FCC dhe CE. Microchipi i integruar parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine.

SKU: bateri-HTC-M8One Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat