,

K4 LG Replacement Battery – 100 % Origjinale Online


590L

K4 LG – BATTERY

K4 LG Replacement Battery – 100 % Origjinale Online

  • Origjinale
  • Flisni gjate ne telefon, punoni ose navigoni ne internet pa u shqetesuar per statusin e baterise
  • Rezistente ndaj ndryshkjes dhe e qendrueshme
  • Ideale per tu perdorur si bateri rezerve dhe e lehte per tu marre kudo me vete
  • E sigurt nga qarku i shkurter, luhatjet e tensionit dhe shkarkimet elektrike ne rrjet
  • Certefikuar nga CE
  • Kapaciteti: 1940 mAh
  • Tensioni: 3.8 V
  • Modeli:BL – 49JH
  • Lloji i baterise: Li-Ion
SKU: bateri-LG-K4 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat