,

Karikues Samsung origjinal 2 ne 1 – Fast Charging 3.1 A

Samsung

Origjinal

2 ne 1

Cmim i arsyeshem

Cilesor

900L

Karikues origjinal per 2 ne 1 – Fast Charging 3.1 A

Karikues Samsung Origjinal – Fast Charger 

Me teknologjine e re Adaptive Fast Charging per pajisjet samsung . Bateria juaj mund te shkoje ne 50% nbrenda 30 minutave. Keshtu ju mund te kaloni kohe me pak pas nje prize dhe me teper kohe duke u lidhur me njerezit qe deshironi. Futet ne cdo prize standartene mur permes pershtatesit AC te perfshire. Dizajni i tij kompakt do te thote se eshte mjaft i vogel per tu vendosur ne nje cante shpine. Teknologjia e karikimit Samsung fuqizon telefonin tuaj nderkohe qe ngarkon baterine e tij. Keshtu ju mund te telefononi, kontrolloni mesazhet ose te shfeltoni Web nderkohe qe telefoni juaj karikohet. Ky karikues Samsung ka nje prodhim prej 2A per te dhene fuqine e telefonit tuaj me nje ritem shume me te shpejte sesa karikuesi juaj tipik 1A ose 700mAh.

Bateria e telefonit tuaj do te jete gjithmone ne gatishmeri me kete karikues. 

Cilesimet Kryesore | Karikues Samsung Origjinal 

  • Karikues origjinal per Samsung
  • Origjinal
  • Super i shpejte
  • I pershtatshem per Samsung Galaxy S7, S7 Edge, S6, S6 Edge +, Note 5 dhe 4
  • E merrni lehetesisht kudo me vete
  • Cilesi maksimale

Blerje ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

brands

Samsung

color

White

LLoji

Karikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat