,

Motorra elektrik per femije – Electric Motorcycle

Te ndryshme

17,500L87,500L

MOTORRA ELEKTRIK PER FEMIJE

Motorra elektrik per femije me material superior dhe dizajn i sigurt fale rrotave te gjera duke parandaluar renien e motorrit ne cdo rrethane.

I pajisur me muzike dhe fenere te integruar,  vjen me pamje realiste te nje motorri te vertete.

Motorri eshte i thjeshte per tu drejtuar vete nga femija nen mbikeqyrjen e te rriturve.

Fale tre rrotave dhe dorezave mbajtese motorri ofron qendrueshmeri dhe siguri per femijen.

Vjen me detaje realiste te motorrave qe femija juaj do ti pelqeje: pamje e krijuar ne menyre unike, efekte muzikore, funksion ecje perpara dhe pas dhe drita zbukuruese.

Nje dhurate e perkryer per femijet duke zhvilluar tek ta aftesite dhe kordinimin e syve dhe duarve.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: motocikleta-per-femije Kategori: ,
Pesha4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

BMW, BMW 5188, Ducati, Guzzi 9, HP2, J-61, PM-518

color

Black & Blu, Red and Black, White, Yellow

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat