, ,

Set kuzhine prej druri Bamboo


490L

SET KUZHINE PREJ DRURI BAMBOO

Çdo mjet  në këtë set të plotë është shumë-funksional. Përdorni lugët prej druri të bambusë për trazimin dhe servirjen dhe spatulat për kthimin e ushqimeve pa gërvishtur enet.

Druri i bambusë është natyrshëm i bukur dhe i lehtë, por shume i qëndrueshëm, për të përmirësuar kuzhinën tuaj dhe për ta bërë më të lehtë gatimin dhe pjekjen.

Një material eko-miqësor, i qëndrueshëm rezistent ndaj nxehtësisë dhe njollave dhe nuk do të thithë aromat.

Seti eshte i lehtë për t’u përdorur dhe për t’u pastruar.

Druri premium natyral i bambusë është materiali më i mirë për enët e kuzhinës.

Nuk do të ndryshket ose shkrihet dhe nuk përmban BPA ose kimikate toksike, duke e bërë atë më të mirë se plastika, metali, silikoni dhe madje edhe mjetet tradicionale të gatimit prej druri.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Set kuzhine prej druri Bamboo Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat