,

Tenxhere elektrike me presion – Kenwood Multifunctional Cooker


SPECIFIKA

  • 11 programe
  • Material Qeramike cilesore jo ngjitese
  • Kapaciteti: 6 Litra
  • Fuqia: 1000W

6,800L

Tenxhere me presion – KENWOOD

Tenxhere elektrike me presion- Kenwood Multifunctional Cooker

  • Gatuani shpejt dhe ne menyren me te lehte pjatat tuaja te preferuara. Pergatisni supa te shendetshme, gjelle me mish plot vlera ushqyese, makarona dhe embelsira te shijshme
  • Kurseni energjine elektike dhe mos humbisni asnje vlere ushqyese ne gatimet tuaja
  • Integruar sistem sigurie: e mbrojtur nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
  • E lehte dhe e thjeshte ne perdorim: Shtoni perberesit ne te, zgjidhni programin dhe brenda nje kohe te shkurter vakti juaj ushqimor eshte gati!
  • E shpejte, kursen kohe dhe energji elektrike
SKU: tenxhere me presion-kenwood Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Tenxhere me presion

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat