, ,

Baseus USB Cable 3in1 – Fishe karikimi dhe transmetues

Baseus

790L

BASEUS USB CABLE 3IN1 CAMLT-ASY01

Fishe Baseus per Karikim dhe transmetim te dhenash 3IN1 | USB Cable Fast Charger

Fishe USB e projektuar me materiale cilesore aliazh alumini, fije najloni te endur me cilesi te larte. Prodhuar me materialet me te mira per te dhene nje performnce te shkelqyer si ne karikim por dhe ne transmetimin e te dhenave.
Fleksibel dhe mjaft i lehte, ne gjatesi  30 centimetra dhe aspak i ngaterrueshem. 3 porta dalese  lightning, micro dhe type c. 
 
Specifikimet |
 
Marka: Baseus
Gjatesia: 30 centimeter
Dalja: 3.5A Max
Daljet: Lighnting, Type C, Micro.
Fast Charger
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: baseus-usb-cable-fast-charger Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat