,

High Power Wirelwss – Pershtates Wireless TP-Link

TP-LINK

  • Përshtatës Wi-Fi
  • Lidhja përmes USB
  • WiFi Wi-Fi 4 (802.11n) (2.4 GHz)
  • Shpejtesi deri në 300 Mbit / s

1,790L

HIGH POWER WIRELESS – PERSHTATES WIRELESS TP-LINK

TP-LINK është një përshtatës wireless me fuqi të lartë 300 Mbps .Përshtatësi miraton modelin e energjisë së lartë që ofron deri në 10 herë me shume siguri se adaptorët konvencionalë.

Një nga specifikat më të vleresuara të TL-WN8200ND është depërtueshmëria e tij e fortë, e cila mund të sigurojë që sinjali të mbetet ende i besueshëm kur kalon nëpër ambiente te ndryshme.

Dy antena të jashtme sigurojnë kapacitet të fortë transmetimi dhe marrjeje.

Dy antenat e ndashme mund të rrotullohen dhe rregullohen në drejtime të ndryshme për t’iu përshtatur mjediseve të ndryshme të funksionimit. Për aplikime më të kërkuara, antenat mund të zëvendësohen gjithashtu me antena të ndryshme të brendshme ose antena të drejtuara (duke përdorur lidhësin standard RP-SMA) për të treguar fleksibilitet edhe më të madh dhe një mbulim më të gjerë pa tel.

TL-WN8200ND mbështet Konfigurimin e Mbrojtur Wi-Fi (WPS) që lejon përdoruesit të shtypin thjesht butonin “WPS” në pjesën e jashtme, duke vendosur menjëherë një lidhje shumë të sigurt. Jo vetëm që është më e shpejtë se konfigurimet normale të sigurisë, por edhe më e përshtatshme sepse nuk keni nevojë të mbani mend ndonjë fjalëkalim!

Dizajn në stilin e desktopit
Përveç modelimit dhe risisë së jashtme, modeli i stilit desktop është i dobishëm për marrjen e sinjalit në mjedise të ndryshme të aplikimit, duke garantuar sinjal të qetë dhe të qëndrueshëm.

 

SKU: Pershtates-wireless Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

TP-LINK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat