,

Caj Bimor Atom per forcimin e sistemit imunitar

Furkan

950L

CAJ BIMOR ATOM PER FORCIMIN E SISTEMIT IMUNITAR

Caj bimor Atom per forcimin e sistemit Imunitar

I njohur ndryshe si caji i dimrit perdoret si nje opsion i kurimit natyral per semundje te ndryshme vecanerisht ato ne muajt e ftohte.

Rekomandohet ne menyre specifike per dhimbjet e fytit.

Caji atom rregullon problemet e frymëmarrjes/ Kollitje/ Ftohje/ Dhimbje të Fytit/ Grip/ Rrjedhja e Hundës.

Sasia e cajit ne kuti eshte 200 gr per përgatitjen e tij.

Parandalon tërsisht gazrat dhe rrit efektin e tretjes së substancave aktive në organizëm.
Mund të konsumohet nga te gjithe pa problem, pasi eshte teresisht bimor.
Përzierja e pjesëve të frutave, lëvoreve, sythave, luleve dhe rrënjëve të bimëve me shijen e saj të shijshme, aromat e erëzave të zgjedhura me kujdes siguron një pije të shijshme dhe të këndshme.
Perfitimet nga ky caj jane të mëdha dhe do të shikohen qe ne fillimet e të perdorurit Atom caj.

Benefitet nga perdorimi i tij caj bimor atom blerje online ibuy al

  • Trajtim natyror per dhimbjet e fytit.
  • Mbron nga nje numer i madh i semundjeve duke rritur rezistencen e trupit.
  • Eshte nje nga mbrojtesit me te mire kundra azmes.
  • Permireson simptomat e gripit.
  • Hap dhe cliron bronket.
  • Rregullon qarkullimin e gjakut.
  • Mundeson energji per trupin.
  • Kuron bajamet.
  • Kunder inflamacionit.
  • Sasia  200 gr

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: caj-bimor-atom Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Furkan

LLoji

Caj

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat