,

Caj Bimor Atom per forcimin e sistemit imunitar

Furkan

950 L

CAJ BIMOR ATOM

Caj bimor Atom per forcimin e sistemit Imunitar

I njohur ndryshe si caji i dimrit perdoret si nje opsion i kurimit natyral per semundje te ndryshme vecanerisht ato ne muajt e ftohte. Rekomandohet ne menyre specifike per dhimbjet e fytit.

Benefitet nga perdorimi i tij | 

 • Trajtim natyror per dhimbjet e fytit.
 • Mbron nga nje numer i madh i semundjeve duke rritur rezistencen e trupit.
 • Eshte nje nga mbrojtesit me te mire kundra azmes.
 • Permireson simptomat e gripit.
 • Hap dhe cliron bronket.
 • Rregullon qarkullimin e gjakut.
 • Mundeson energji per trupin.
 • Kuron bajamet.
 • Kunder inflamacionit.

  Sasia | 200 gr

SKU: caj-bimor-atom Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
brands

Furkan

LLoji

Caj

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat