,

Hekur per hekurosje rrobash Haeger – Electric Steam

Haeger

3,390L

HEKUR PER HEKUROSJE RROBASH HAEGER

Hekur per hekurosje rrobash Haeger

Hekurosni rrobat tuaja me shpejte se zakonisht me ndihmen e ktij hekuri. Dizajnuar per te bere punen tuaj me te lehte, me te sigurte dhe me eficente. I pajsiur me pllake qeramike e cila nuk ngjit, funksionon me avull dhe sprucim. Mos e mbushni plotesisht rezervuarin e hekurit. Per mosderdhjen e tij sugjerohet te mbahet ne pozicionon vertikal.Mbushje e lehte me uje dhe e shpejte. Prodhim i vazhdueshem i ajrit ben me te lehte largimin e rrudhave nga veshjet tuaja. Gjatesia e kordonit te energjise eshte i mjaftueshem per te mos penguar perdorimin e tij.

Hekuri eshte i persosur per cdo material dhe ofron kontroll te ndryshueshem te ajrit duke perfshire avull te vazhdueshem dhe funksionin e sperkatjes.

Ky hekur pershtatet me cdo kerkese tuajen, veshjet tuaj do te duken te reja sa here ju ti hekurosni me kete hekur fantastik. Dizajni i tij kompakt nuk merr pothuajse fare hapesire ne raftin tuaj.

Specifikat | Hekur rrobash ne menyre perfekte 

Fuqia | 2600W
Gjatesia e kabllos | 1 meter
Tensioni | 220V
Kapaciteti i Rezervuarit | 400ml
Kontroll dixhital i kohes
Materiali pllakes | Qeramike

Produkte online ne Ibuy.al

SKU: L372-HG-1299-R Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Haeger

LLoji

Hekur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat