, ,

Karikues dhe trasmetues te dhenash Earldom 2 m

earldom

Karikues i shpejte Earldom

Trasmetues te dhenash

Model EC-081

Gjateia 2 meter

Me drite led.

 

490L

KARIKUES DHE TRASMETUES TE DHENASH EARLDOM 2 M

Karikues dhe trasmetues i te dhenave me gjatesi 2 meter.

Materiali perberes i plastikes ABS me cilësi të lartë dhe me dizajn  te sheshte te petezuar për të parandaluar demtimin keputjen dhe per te rritur jetegjatesine e perdorimit te tij.

Kordoni i karikuesit eshte gjithashtu i pajisur me drite Led , per tju ardhur ne ndihme ne erresire naten.

Kjo e ben me te përshtatshëm lidhjen e karikuesit  me telefonin natën dhe me praktik.

Trasmetues i shpejte i te dhenave tuaja nga nje pajisje ne nje tjeter dhe nderkohe funksionon gjithashtu si karikues.

Specifika

Karikues i shpejte Earldom

Trasmetues te dhenash

Model EC-081

Gjateia 2 meter

Me drite led.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al

SKU: Karikues-dhe-trasmetues-te-dhenash-Earldom Kategori: , , Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

earldom

Gjatesia

2 m

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat