,

Fishe karikimi LDNIO- Fast USB Data Cable Type C


Gjatesia: 1 Meter
MaterialI: PVc me cilesi te larte.
Dizajn i sheshte
Ngjyra: Blu

490L

Fishe karikimi LDNIO- Fast USB Data Cable Type C

Fishe Karikimi LDNIO – Type C – Fast USB Charger

Te mos jesh ne gjendje te gjesh fishen e duhur per pajisjen tende eshte e lodhshme dhe zhgenjyese. Gjithashtu te gjesh kabllo karikimi ne gjatesine e duhur dhe qe mund ti rezistojne perdorimit te perditshem eshte akoma dhe me e nderlikuar. Me ngarkim te shpejte per smartphonet tuaj kjo fishe karikimi LDNIO Type C eshte gjithcka per cfare keni nevoje.

Ju mund ta perdorni kete kabllo per te lidhur nje pajisje me porte USB C me nje karikues ose kompjuter me nje porte standarte USB. Kabllo i qendrueshem, ne te cilin mund te gjeni gjithcka qe ju kerkoni. Me lidhes rezistent dhe i perforcuar per te zvogeluar demtimin nga lakimi. Ky kabllo nuk do te lodhet ose te kryqezohet. Sinkronizon te dhenat tuaja dhe furnizon telefonat tuaj me shpejtesi. 

Cilesimet e saj |

  • Fishe karikimi
  • I shpejte
  • Rezistent ndaj konsumit dhe krijimit te nyjeve
  • Ka 2 funksione:
  • 1. Karikon SmartPhone-et dhe pajisjet: Shpejtesi maksimale
  • 2. Perdoret per te shkembyer te dhena: Transmetim informacioni i sigurt dhe te shpejte
  • I testuar
  • Siguron rryme maksimale te ngarkreses deri ne 2.4 A

Blerje online ne Ibuy.al | Dyqani juaj ku mund te gjeni gjithcka qe ju duhet!

SKU: H-USB data cable-C Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Blue

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat