,

Adaptor universal – Quick Charger USB Type-C Adapter ne shitje


Specifika

Brandi: Baseus
Modeli: BS-CH905
Hyrja: AC 100-240V 50-60Hz 0.7A
Dalje Type C: DC 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2.5A, 15V / 2A, 20V / 1.5A Max
Dalje USB: DC 4.5V / 5A, 5V / 4.5A, 9V / 3A, 12V / 2.5A Max
Type-C + USB: 5V / 5A Max
Fuqia maksimale: 30 W

1,990L

Adaptor universal – Quick Charger USB+Type-C

Adaptor universal – Quick Charger USB+Type-C Adapter Bli Online ne ibuy.al

  • Pajisur me 2 porta USB+Type C
  • Mund te karikoni dy pasije njekohesisht
  • Me fuqi maksimale 30 Watt
  • Kombinohet me protokolle te shumefishta te ngarkimit te shpejte, te tilla si :QC3.0 dhe PD3.0
  • I sigurt nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet. Mund te rimbushni telefonin gjate nates, pa u shqetesuar per incidente te papritura
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
  • Pershtatet me te gjithe llojet e telefonave/tabletave: iPhone XS/XS Max/XR/X/8/8 Plus, Samsung, Xiaomi, Huawei, LG, HTC etj
  • Pershtatur me standartet nderkombetare te rrymes dhe tensionit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor-basus-BSCH905 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat