,

Car Phone Charger & Holder R2 | Karikues me Wireless


Karikon shpejt dhe sigurt telefonin tuaj me ane te valeve WiFi

Efikasitet i larte

Tekonologjia e fundit

Pa kabllo

Dizanj modern

I qendrueshem

SPECIFIKIME TEKNIKE

Materiali: ABS
Permasat: 12.4*7.3*2.1cm
Kapeset mbajtese: perafersisht 6.5cm-8.5cm
Standarti i kaikimit Wireless: Qi Wireless Charger Standart
Input: DC 5V, 2A, 9V. 1.67A

1,900L

Karikues me Wireless R2 per makine – Smart Sensor

Car Phone Charger and Holder R2 | Karikues me Wireless per makine

Karikues Wireless per telefonin tuaj me dy funksione. Jo vetem karikon telefoninin tuaj me ane te valeve wireless, por gjithashtu sherben dhe si nje mbajtese telefoni ne makine. Telefoni juaj inteligjent do te kete vendin e tij ne makine. Nje mbajtese e sigurt per telefonin. Montojeni ne kondicionerin e makines pa problem, sepse ai nuk e pengon qarkullimin e ajrit ne te. 

Cilesimet Kryesore | Car Phone charger R2

  • Karikues me Wireless
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes me bateri te telefonit tuaj
  • I projektuar per te gjitha  pajisjet SmartPhone qe disponojne modaitetin e karikimit me Wireless
  • Projektuar me  cip kontrolli dhe sigurie gjitheperfshires. Cipi mban nen kontroll temperaturen, e mbron nga luhatjet e tensionit dhe qarku i shkurter.
  • Mund te karikoni celularin ne dy menyra : 9V ose 5V me frekuence 10W
  • Baze te forte qendrueshmerie, qendron pa levizur ne vendin ku ju e poziciononi ne makine
  • Car Phone Charger mbron telefonin nga demtimet qe mund te vijne si rezultat i rruges se veshtire,teksa ju drejtoni makinen
  • SmartPhone-i juaj ka vendin e vet ne makine
  • E keni gjate gjithe kohes perpara syve, nuk humbisni asnje njoftim apo thirrje telefonike

Blerje online ne Ibuy.al | Dyqani ku ju mund te gjeni gjithcka!

Pesha0.2 g/kg
color

Gold With Black

LLoji

Karikues me WiFi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat