,

Kufje Tws Awei T66 Bluetooth 5

Awei

1,700L

KUFJE TWS AWEI T66

Kufjet Bluetooth AWEI T66 kane vecorine Hall Switch. Pasi te hapet kutia e karikimit pas lidhjes se pare, keto kufje Bluetooth me vale mund te lidhen me pajisjen tuaj me shpejtesine me te madhe.

Keto kufje mbeshtesin teknologjine e avancuar dhe te qendrueshme Bluetooth 5.3. AWEI T66 perfshin HSP, HFP, A2DP dhe AVRCP, duke permiresuar shpejtesine e transmetimit dhe ofrojne pervoje degjimi me vonese te ulet.

Ofrojne nje lidhje te qendrueshme dhe te panderprere me pajisjet elektronike, duke ju siguruar nje pervoje te paprekur te telefonatave dhe muzikes, si dhe anulimin inteligjent te zhurmes ENC.

Kufjet AWEI T66 ofrojne nje pervoje te dyfishte te muzikes dhe lojes. Keto kufje jane IPx6 te papershkueshme nga uji dhe rezistente ndaj djerses.

Specifikat :

-Versioni i Bluetooth 5.3

-Koha e karikimit: 1 ore

-Marka: Awei T66

-Kapaciteti i baterise se kufjeve: 35 mAh*2

-Kapaciteti i baterise se kutise: 300 mAh


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300074 Kategori: ,
LLoji

Kufje me Bluetooth

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat