,

Marres audio me Bluetooth ET-M65


1,400L

MARRES AUDIO ME BLUETOOTH

Marres audio me bluetooth eshte e pershtatshme me te gjitha pajisjet qe kane hyrje AUX.

Earldom M65 ka buton per t’iu pergjigjur thirrjeve me ane te lidhjes Bluetooth version 5.0.

Marres audio qe lidhet me porten AUX per te luajtur muziken tuaj nepermjet Bluetooth ose t’u pergjigjeni thirrjeve tuaja me mikrofonin e integruar.

Specifikat :

-Butoni shumefunksional

-Ngjyra – E zeze

-Me aux per makine

-Slot i kartes Micro SD

-Versioni Bluetooth 5.0


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300087 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat