,

Mbajtese per TV 14-52 inch murale IH-CP302-4 Hannibal

Hannibal

2,000L

MBAJTESE PER TV 14-52 INCH

Mbajtese murale per tv plazem LED/LCD  nga 14 deri ne 52 inch.

Instalohet lehtesisht ne muret e dhomave dhe ka kapacitet ngarkese mbajtes deri ne 35 kg.

Dizajni i konstruksionit prej celiku cilesor, pershtatet praktikisht me te gjithe televizoret LED, LCD, Plasma dhe te ngjashme me ekran te sheshte 14″-52″.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-8765008 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Hannibal

LLoji

Mbajtese televizori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat