,

Mbajtese Televizori ne mur – TV Holder 2019 – Blerje Online


1,790L

Mbajtese Televizori – Television Holder Blerje Online

Mbajtese Televizori ne mur – TV Holder 2019 Blerje Online

Mbajtese ideale per TV me madhesi midis 33 – 70 ”dhe dimensioneve VESA ndermjet 200 x 200 mm dhe 600 Xx 400 mm

Kompakte dhe e qendrueshme

Dizanj Modern

I pershtatshem per tu instaluar ne mure te ngurte dhe te forte, prej druri dhe muratura

E holle dhe elegante

Mbajtese televizori ne mur 2019, e pershtatur per te gjitha markat e TV qe perdorin montimin VESA – LED, LCD, 3D, te lakuar, plazma, QLED, OLED

Me zhvendosje anesore, kjo mbajtese ju lejon te rreshqitni TV nga e majta ne te djathte per te arritur nje kend optik te shikimit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mbajtese-televizori Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Mbajtese televizori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat