Mbajtese Televizori Moderne – Television Holder Online


SPECIFIKA TEKNIKE

  • Material celiku i qendrueshem
  • Universal
  • Dizajni i levizshem
  • E përputhshme me të gjitha modelet e vrimave përfshirë VESA-LED Standard
  • Madhësia e ekranit 26 “- 55”
  • Kapaciteti i peshës: 45Kg / 99Lbs
  • Manuali i instalimit dhe pajisje të përfshira ne paketim

3,190L

Mbajtese Televizori Moderne – Television Holder Online

Mbajtese Televizori Moderne – Modele te ndryshme ne Ibuy.al

Montoni ne mur televizorin tuaj me kete mbajtese dhe shihni rehat filmat dhe emisionet tuaja te preferuara.

Mund ta levizni televizorin nga ana e poshtme dhe e siperme, majtas ose djathtas, duke e fiksuar ne pozicionin qe ka kendin me te mire te shikimit.

Universale, pershtatet me te gjithe llojet e televizoreve.

Montohet lehte.

Vjen se bashku me manualin e udhezimit per perdorim dhe materialet e tjera te nevojshme ne instalim. Rregullimi pas instalimit +/- 3 ° lejon nivelizimin perfekt te TV, atje ku deshironi.

Vendoset ne te gjitha siperfaqet.

Mbajtese televizori ne modele te ndryshme mudn ti gjeni ne Dyqan Online ibuy.al.

SKU: mbajtese-televizori-moderne Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Mbajtese televizori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat