,

Power Bank me ekran dixhital – MOXOM Portable Charging


Ngjyra

E zeze

E bardhe

Kapaciteti: 10000 mAh

2,890L

Power Bank me ekran dixhital – MOXOM MI6

Power Bank me ekran dixhital – MOXOM Portable Charging

  • Rimbush baterine shpejt dhe ne menyre te sigurt, edhe kur ndodheni ne levizje dhe nuk keni akses ne energji elektrike
  • E vogel dhe praktike, iu lejon ta merrni kudo me vete
  • I sigurt nga: qarku i shkurter, mbinxehja dhe tensioni i larte
  • Ekrani dixhital tregon nivelin dhe gjendjen e baterise
  • Certefikuar per cilesi dhe siguri nga FCC, CE dhe RoHS
  • Me 2 porta USB, mund te karikoni 2 paisje ne te njejten kohe
  • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj nxehtesise dhe konsumit
SKU: power bank-moxom-MI6 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat