,

Wireless USB Adapter TP-Link 300Mbps

TP-LINK

1,790L

WIRELESS USB ADAPTER TP-LINK 300MBPS

Wireless adapter usb me fuqi te larte 300Mbps nga marka e njohur e pajisjeve elektronike Tp-Link.

Ky wireless adapter do tju lejoje te perdorni PC ose Notebook me shpejtesi te larte wifi.

Dy antena te jashtme  sigurojne kapacitet me te madh transmetimi dhe marrjeje. Dy antenat e ndashme mund te rregullohen ne drejtime te ndryshme per t’ju pershtatur mjediseve te ndryshme te funksionimit.

Ky adapter me fuqi te larte te transmetimit,  jep deri ne 10 here me shume se diapazoni i adaptorit USB te zakonshem.

Nje nga tiparet me te mira te ketij TP Link eshte depertueshmeria me e forte e valeve, e cila do te siguroje qe sinjali te mbetet ende i qendrueshem kur kalon neper mure ose dysheme.

Dizajni i tij eshte i dobishem per marrjen e sinjalit ne mjedise te ndryshme , duke garantuar sinjal te qete dhe te qendrueshem.

SKU: wireless-usb-adapter Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

TP-LINK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat