,

Adaptor lojrash – Baseus GAMO Mobile Game Adapter


3,490L

Adaptor lojrash – BASEUS BS-GA01

Adaptor lojrash – Baseus GAMO Mobile Game Adapter – Bli Online ne iBuy.al me lire se kudo

Shijoni lojen tuaj te preferuar ne telefon ne cdo kohe, sikur jeni duke luajtur ne kompjuter

Telefoni lidhet me Wireless dhe kontrollohet permes tastieres dhe mouse- it qe lidhen me kabell.  Funksionon me tastiera dhe mouse te llojeve te ndryshme. Nderkohe trajektoria e komanduar e mouse-it  siguron nje komandim te qendrueshem dhe pa nderprerje.

Baseus BS-GA01 suporton te gjitha platformat IOS dhe Android perfshire ketu telefona dhe tableta.

Dizenjuar per te gjitha lojerat qe  deshironi

Mbajtes magnetik i telefonit, i thjeshte dhe i levizshem

Lidhje me Bluetooth permes Versionit 4.0 me nje distance trasmetimi deri ne 5 metra

Certefikuar nga CE, FCC dhe RoHS

SHENIM

Mouse dhe tastiera nuk perfshihen ne paketim!

SKU: adaptor-lojrash-baseus-BSGA01 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat