,

Adaptor Makine Universal – Smart Car Charger Remax

Remax

1,790L

ADAPTOR MAKINE  – Remax CR-3XP

Adaptor Makine Universal – Smart Car Charger Remax ne shitje me lire se kudo tjeter ne iBuy.al

Mund te karikoje deri ne 3 paisje njekohesisht me shpejtesi maksimale. Adaptori Remax CR-3XP ka 3 Porta USB dhe 2 Porta cigaresh

Dizanj elegant dhe praktik, i pershtatshem me te gjitha llojet e automjeteve, teksa suporton dhe te gjithe smartphonet, tabletet dhe paisjet dixhitale.

Material ABS rezistent ndaj nxehtesise dhe konsumit dhe me ekran dixhital

I sigurt nga qarku i shkurter, mbinxehja dhe tensioni i larte.

remax adaptor per makine bli online ne ibuy al

SKU: adaptor-remax-CR3XP Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

brands

Remax

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat