,

Adaptor me 4 Porta USB LED – LDNIO Plug Adapter


4 Porta USB

Marka: Ldnio

Modeli: A4406 4

Permasat: 5 x 3 x 2 cm

Materiali: ABS +PC

Ngjyra: E Bardhe + Roze

Hyrja:100-240V/0.8A

Dalja:5V/4.4A

1,990L

Adaptor me 4 Porta USB LED – LDNIO

Adaptor me 4 porta – Bli Online me cmimin me te lire ne iBuy.al

 • Dizenjuar me 4 porta USB
 • Mund te karikoni 4 paisje njekohesisht
 • Shperndan rrymen ne menyre te sigurt, te shpejte dhe te qendrueshme
 • Me drite LED qe ndricon ne erresire
 • I mbrojtur nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet
 • Ofron siguri gjate nates
 • Permasa kompakte, ideal per tu marre kudo me vete
 • Shpejtesi e larte e rimbushjes
 • Material rezistent dhe i durueshem ndaj nxehtesise dhe zjarrit
 • Universal
 • Certifikimi i cilesise: CCC
 • Bateri qe zgjat
SKU: adaptor-me 4 porta-ldnio Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat