,

Adaptor me dy porta Lightning – Moxom Quick Charger 3 in 1


1,390L

Adaptor me dy porta Lightning – Moxom MX-CB02

Adaptor me dy porta Lightning – Moxom Quick Charger 3 in 1 – Porosit Online ne iBuy.al dhe perfito nga uljet dhe cmimet me te mira ne treg

Moxom MX-CB02 kombinon 3 funksione te ndryshme ne nje paisje te vetme:

1.Karikon shpejt dhe ne menyre te sigurt telefonat SMART dhe paisjet e tjera dixhitale

2. Degjoni muziken tuaj te preferuar dhe me volum te larte ne kufje. I pajisur me 2 porta Lightning, ky adaptor eshte i pershtatshem per te gjitha paisjet me fishe Type C+ kufjet 3.5 mm DHE kabllin audio per iPhone. Njekohesisht mund te realizoni biseda telefonike, pa nderprerje dhe interferime me cilesi HI-FI.

3. Mbajtese telefoni ne forme unaze.

Dizanj modern, i lehte dhe kompakt. Unaza magnetike qe sherben si mbajtese telefoni, ju lejon ta merrni ate kudo me vete.

Material ABS i qendrueshem dhe rezistent ndaj oksidimit dhe konsumit

SKU: adaptor-moxom-CB02 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat