,

Adaptor per paisje Apple – 5W Power Adapter Blerje Online


1,690L

Adaptor per paisje Apple – 5W Power Adapter Blerje Online

Adaptor per paisje Apple – 5W Power Adapter Blerje Online ne iBuy,al

  • Rimbushni shpejt dhe sigurt smartphonin, oren ose iPod-in nga Apple
  • Praktik, i lehte dhe komod per ta marre kudo me vete
  • 1 porte USB
  • I mbrojtur nga tensioni i larte, qarku i shkurter dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
  • Projektuar sipas standartit nderkombetar te rrymes dhe tensionit
  • Material rezistent i plastikes ABS

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor-per paisje-apple-5w Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat