,

Ampula per floket me Keratine – Hair Care Ampoule

Te ndryshme

2,150L

AMPULA PER FLOKET ME KERATINE

Hair Care Ampoule – Ampula per floket me keratine

Ampula per floke te shendetshem me baze keratine dhe ekstrakte te tjera bimore qe mbajne ne kontroll renien e flokeve. I ushqejne nga rrenja deri ne maje. Mundesojne nje rritje te shpejte dhe te shendetshme duke dyfishuar shkelqimin e flokeve.

Benefitet nga perdorimi i tyre | 

  • Parandalon renien e flokut.
  • Ndihmon ne daljen e flokeve te reja.
  • Ushqen dhe forcon skalpin dhe rrenjen e flokut.
  • Rigjeneron floket.

Perdorimi | 

Perdorini tre here ne jave nga nje amplule. Aplikojeni mbas larjes se kokes duke mos patur me nevoje qe ta shplani koken pas aplikimit.

SKU: hair-care-ampoule Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Ampula per floket

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat