,

Makine rroje Profesionale per meshkuj – Gemei

gemei

Nuk keni nevoje te shpenzoni para cdo muaj/jave per prerjen dhe modelimin e flokeve

Makine praktike

Me 2 funksione

Super cmim

1,690L

Makine rroje per meshkuj ProGemei GM-6104

Makine rroje profesionale per meshkuj Pro Gemei

Dizajn kompakt per mbajtjen dhe funksionimin e qete te saj, mundesuar nga motorri me performance te larte. I pajisur me tehe celikut rezistent ndaj ujit te cilet garantojne mprehtesine e saj.
Brisqet e saj profesionale te pandryshkshem jane te shkeqlyer per prerje flokesh, mjekre dhe vetem shkurtimin e tyre.
Prerja e tyre eshte e bute dhe nuk irriton aspak lekuren tuaj. Zhurma e ulet gjate funskionimt te saj nuk demton veshin tuaj.
Merrni pervojen me te mire te prerjes se flokeve duke kursyer para dhe duke u kujdesur vete deri ne detaje per pamjen tuaj. Mund ta mbartni kudo me vete. Fale dizajnit te saj ajo pershtatet normalisht ne hapesiren e cantes suaj. Karikimi eshte nje tjeter avantazh i saj. Perdoreni dhe me pas karikojeni per nje perdorim tjeter efikas.

Karakteristika | Makine Rroje Profesionale

  • Makine qethese dhe rroje per meshkuj ProGemei.
  • Ideale per prerjen dhe modelimin e te gjitha modeleve te flokeve
  • Modelon mjekren
  • E karikueshme
  • E lehte per tu pastruar
  • E projektuar per te gjitha llojet e flokeve dhe moshave
  • Tehe preres te nje materiali celiku cilesor
  • Nuk demton lekuren

Porositeni ne Ibuy.al | Dyqan Online

SKU: L305-makine qethese dhe rroje-GM-6104 Kategori: ,
brands

gemei

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat