,

Bateri HTC Desire 600 Origjinale – New Replcement Li-Ion


1,090L

Bateri – HTC Desire 600

Bateri HTC Desire 600 Origjinale – New Replcement Li-Ion

  • Kapaciteti: 1800 mAh
  • Lloji i baterise: Li-ion
  • Certefikimet e sigurise dhe cilesise: FCC/ROHS/CE
  • E integruar ne brendesi me michrocip i cili parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose te demtuar
  • Me sistem sigurie dhe mbrojtje
  • Flisni ne telefon, luani lojrat qe deshironi, degjoni muzike pa u shqetesuar per baterine dhe harxhimin e saj
  • Rezistente ndaj ndryshkut
SKU: bateri-HTC-desire-600 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat