,

Bateri Huawei Y 530 – Genuine New Battery Serie Y


990L

Bateri Huawei Y 530

Bateri Huawei Y 530 – Genuine New Battery Serie Y

  • Dizenjuar per telefonat Huawei Y 530
  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre
  • Dizanj kompakt, i qendrueshem dhe High Quality (cilesi e larte)
  • Kapaciteti:1700 mAh
  • Lloji i baterise: Li-ion
  • Tensioni: 3.7V
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
  • Origjinale dhe jetegjate
  • Certefikuar nga CE dhe RoHs

KESHILLE: Pasi te keni instaluar baterine e re, formatoni telefonin per tesinkronizuar baterine me telefonin.

Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat