,

Bateri MOXOM iPhone 7 – Genuine Replacement Battery


1,690L

Bateri MOXOM – iPhone 7

Bateri MOXOM iPhone 7 – Genuine Replacement Battery

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefona iPhone 7
  • Kapaciteti: 1960mAh
SKU: bateri-moxom-iphone 7 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat