,

Bateri origjinale Samsung J 1 ACE – Moxom Genuine


1,190L

Bateri origjinale Samsung J 1 ACE – MOXOM

Bateri origjinale Samsung J 1 ACE – Moxom Genuine

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Siguri maksimale
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung J1 ACE
  • Kapaciteti: 1600 mAh
SKU: bateri-moxom-samsung J1 ace Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat