, , ,

Bateri per iPhone 6s Plus – Baseus Replacement Slim Battery


1,690 L

Bateri – Baseus IPHONE 6s Plus

Bateri per iPhone 6s Plus – Baseus Replacement Slim Battery

  • Projektuar per iPhone 6s Plus
  • E lehte per tu instaluar dhe hequr serish ne momentin e nderrimit
  • Me vetite me te mira percuese, nuk ndryshket dhe mbrohet permes filmit mbrojtes
  • Integruar me cip inteligjent qe parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine e baterise
  • Lloji i baterise: Lithium Polimer
  • Kapacitet i larte prej 2200 mAh
  • Mbrojtje e shumefishte qe garanton ne menyre efektive stabilitetin e qelizave dhe sigurine e iPhonit
  • Certefikuar nga CE
  • Ekologjike dhe miqesore me mjedisin
  • SHENIM: Instalimi nuk kerkon njohuri te avancuara teknike, por rekomandohet te instalohet nga individe qe kane njohuri mbi smartphonet!
SKU: bateri -iphone 6s plus-baseus Kategori: , , ,
Pesha0.2 kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat