,

Bateri per telefon Sony Xperia Z1 / L 39H – Original New Battery


990L

Bateri Sony Xperia Z1 / L 39H – Origjinale

Bateri per telefon Sony Xperia Z1 / L 39H – Original New Battery

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjuar per telefon Sony Xperia Z1 dhe Sony L 39H
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 3000 mah
SKU: bateri-sony-Xperia Z1-L39H Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat