,

Fast Car Charger Bluetooth PiBlue – Fast Charger Online


  • Karikon ne menyre te shpejte dhe te sigurt telefonin tuaj, gjate kohes qe jeni ne timon dhe keni perpara rruge te gjata
  • Mund ta lidhni  me Bluetooth-in e smartphone-it tuaj ose me Bluetooth te pajisjeve te tjera te cilat e suportojne kete modalitet. Thjesht shtypni Play kur deshoroni te degjoni muzike dhe pause kur nuk deshironi qe muzika te vazhdoje
  • Radio FM – mjafton te rrotulloni butonin ne forme rrethi per te nderruar kanalet
  • Per t’ju pergjigjur thirrjeve telefonike mjafton te shtypni per 1 sekonde butonin e thirrjeve. Ndersa nese deshironi qe mos t’i pergjigjeni thirrjeve mbajeni shtypur per 2 sekonda

1,800L

Bluetooth Car Charger PiBlue – Fast Charger Online

Bluetooth Car Charger PiBlue – Fast Charger | iPhone | Samsung | Online

Karikues per telefonin ne makine i pershtashem per te gjitha llojet e automjeteve. Suporton telefona iphone dhe samsung. Mund te karikoni gjithashtu dhe tableta apo pajisje te tjera te cilat kane fishe karikimi me porte USB.
Pergjigjuni telefonatave tuaja nderkohe qe jeni duke udhetuar. Mikrofon i integruar mundeson lirshmerine e duarve tuaja. Zeri do te transmetohet i paster dhe i qarte. Jo vetem kaq por dhe vozitje te sigurte per ju dhe shoqeruesit tuaj te udhetimit. Bisedoni me ore te tera me rradhe me miqte tuaj pa u shqetesuar se jeni ne drejtimin e automjetit.
Luani muzike stereo, dhe shijoni tinguj te paster muzikor. Shijo muziken tuaj te preferuar dhe jepini me teper kuptim dites. Fast Car Charger me tensionin e duhur per te karikuar pajisjet tuaja pa i demtuar ato. Me mbrojte nga tensioni i larte dhe mbi nxehja e pajisjeeve tuaja. Karikoni dhe degjoni muzike njekohesisht.
Cilesite |
I shpejte
Audio e paster dhe super e qarte
Lidhje me Bluetooth
Flisni ne telefon pa qene nevoja ta mbani ate ne dore
Car Charger i qendrueshem dhe i sigurt
Porosit Online ne iBuy.al
SKU: Bluetooth Car Charger-PiBlue Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Karikues me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat