, ,

Cante shpine multifunksionale D809


2,500L

CANTE SHPINE MULTIFUNKSIONALE

Kablloja e integruar e karikimit brenda cantes ofron akses te pershtatshem per te karikuar telefonin ose pajisje te tjera elektronike.

Cante per laptop e projektuar me funksion karikimi fale portes usb se integruar dhe dizajn kundra vjedhjes.

Specifikat : 

-Multifunksionale

-E papershkueshme nga uji

-Me porte karikimi USB

-Modeli D809


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat